Nike Zoom Freak 3

  • Alt Ürün Grubu : Basketbol
  • Cinsiyet : Erkek
  • Koleksiyon : antetokounmp
  • Renk : Mor
  • Ürün Grubu : Basketbol
  • Basketbol Ayakkabısı
2.049,00 TL
Mor
  • Ürün Kodu: DA0694-500
Teslimat & Kargo Detayları

Sportime.com.tr’de siparişler 1-2 gün içinde, hafta sonu ve resmi tatillerde verilen siparişler ise takip eden ilk iş gününde hazırlanmaya başlar. Siparişler ortalama 2-4 iş günü içerisinde kargoya teslim edilir.


Siparişlerinizi Türkiye’nin her bölgesinde adresinize teslim ediyoruz ancak yurt dışı ve Kıbrıs’a şu an için ne yazık ki teslimat yapamıyoruz.


Mobil alan olarak belirtilen; haftanın belirli günlerinde teslimat yapılan bölgelere kargo teslimat süreleri farklılık gösterebilmektedir.


Siparişiniz kargoya teslim edildikten sonra sipariş sırasında belirtmiş olduğunuz iletişim bilgilerinize kargo takip bilgilerini e-mail ve sms olarak iletiyoruz. Sipariş durumunu ve tahmini teslim tarihini hesabınıza giriş yapıp Siparişlerim sayfasından görebilirsiniz.


Eğer üye değilseniz sipariş ve kargo durumunu Yardım sekmesi altındaki Sipariş Takibi bölümünden sipariş numaranızı ve e-mail adresinizi yazarak sorgulama yapabilirsiniz.

Ürün Detayları
Alt Ürün Grubu:
Basketbol
Cinsiyet:
Erkek
Koleksiyon:
antetokounmp
Renk:
Mor
Ürün Grubu:
Basketbol

ZOOM FREAK 3: Artık Onun Alanındasın!

Giannis Antetokounmpo’nun insanüstü atletik özellikleri ile harmanlanmış güçlü ve estetik oyunu - sahayı hızlı geçip öngörülemez Euro Step becerisi rakiplerini aciz duruma düşen en önemli özelliklerinden. Zoom Freak serisinin üçüncü halkası da Giannis’in benzersiz özelliklerini daha iyi sahaya yansıtabilmesini ve maçı daha rahat domine edebilmesini amaçlıyor. İşte karşınızda Yunan sokaklarından NBA şampiyonluğuna yürüyen Giannis için milat niteliği taşıyan Zoom Freak 3!

Daha ve Daha Güçlü

Hafif ve kalıplı orta tabana sahip Zoom Freak 3’ün ayak tarağının altındaki kısım 2 adet Zoom birimi yerleştirilmek için oyulmuştur. Bunun nedeni daha çok enerji kazanımı sağlayarak Giannis’in patlayıcı hareketlerinde açığa çıkan enerjiyi dengeleyip daha sürdürülebilir bir performans olanağı yaratmak.

Daha Kontrollü Ol!

TPU malzemeden üretilen cırt cırtlı bant, ayağın alt kısmındaki bağcıkları sararak yastıklamanın üzerine monte ediliyor ve ayağın içerideki hareketini en aza indirgiyor.

Ölümcül Euro Step Desteği

Orta tabanın dış kısmına yerleştirilen TPU parçası, rakiplerini alt etmesine yarayan imza hareketi Euro Step için çok önemli. Bir anda yana doğru hızlı hareketler yaparken ayağın tabanının üzerinde sabitlemesine olanak tanıyor ve Greek Freak’i iyice öngörülemez kılıyor.

Benzersiz Güçte Tutuş

Giannis’in en önemli özelliklerinden biri de açık alan durdurulamaz hızı ve gücüdür. Bu özelliği daha da keskinleştirmek isteyen tasarımcılar Topografik haritaya benzeyen bir desen ile bilgisayar tarafından oluşturulan bir dış taban üretti. Bu taban zeminle teması düzenleyerek Anteto’nun farklı yönlerde tutuş sağlamasına olanak tanıyor.Nike Zoom Freak 3 en trend renk alternatifleriyle Sportime'da seni bekliyor.
Alışveriş Sepeti
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.