Nike Zoom Freak 2

  • Alt Ürün Grubu : Basketbol
  • Cinsiyet : Erkek
  • Koleksiyon : Antetokounmpo
  • Özellik : Air Zoom Taban
  • Renk : Yeşil
  • Basketbol Ayakkabısı
999,00 TL
Yeşil
  • Ürün Kodu: DC9853-300
Teslimat & Kargo Detayları

Sportime.com.tr’de siparişler 1-2 gün içinde, hafta sonu ve resmi tatillerde verilen siparişler ise takip eden ilk iş gününde hazırlanmaya başlar. Siparişler ortalama 2-4 iş günü içerisinde kargoya teslim edilir.


Siparişlerinizi Türkiye’nin her bölgesinde adresinize teslim ediyoruz ancak yurt dışı ve Kıbrıs’a şu an için ne yazık ki teslimat yapamıyoruz.


Mobil alan olarak belirtilen; haftanın belirli günlerinde teslimat yapılan bölgelere kargo teslimat süreleri farklılık gösterebilmektedir.


Siparişiniz kargoya teslim edildikten sonra sipariş sırasında belirtmiş olduğunuz iletişim bilgilerinize kargo takip bilgilerini e-mail ve sms olarak iletiyoruz. Sipariş durumunu ve tahmini teslim tarihini hesabınıza giriş yapıp Siparişlerim sayfasından görebilirsiniz.


Eğer üye değilseniz sipariş ve kargo durumunu Yardım sekmesi altındaki Sipariş Takibi bölümünden sipariş numaranızı ve e-mail adresinizi yazarak sorgulama yapabilirsiniz.

Ürün Detayları
Alt Ürün Grubu:
Basketbol
Cinsiyet:
Erkek
Koleksiyon:
Antetokounmpo
Özellik:
Air Zoom Taban
Renk:
Yeşil
Ürün Grubu:
Basketbol

Nike Zoom Freak 2 Erkek Basketbol Ayakkabı

Giannis Antetokounmpo’nun benzersiz fiziğiyle sahada yaptıkları gerçekten olağanüstü. Yüksek eforlu Freak oyununun yanı sıra pivot fiziği ile yaptığı patlayıcı guard hareketler onu örneklerinden kesinlikle ayırıyor. Sahanın her alanında aktif olan Greek Freak için rakiplerini alt etmek çok zor gözükmese de, tasarımcılar onun oyununu bir adım öteye taşımak için Zoom Freak 2’yi geliştirdi.
 
Giannis’in oyununu tanımlarken sahada her şeyi maksimum performans ile yapmasını söyleyebiliriz. Geçtiğimiz sezon yılın hem en değerli oyuncusu hem de savunma oyuncusu olması onun çeşitliliğini ve eforunu gözler önüne fazlasıyla seriyor. Ancak Anteto’nun oyununun biraz detaylarına inmek gerekiyor. Yıldızlarla dolu NBA dünyasında yarattığı farklarda yatan mikro detaylar…
 
Greek Freak, NBA’in en çok boyalı alandan sayı üreten oyuncusu ve bunu oldukça yüksek bir yüzdeyle yapıyor. İçeriden bitiriciliği kusursuz ancak ondan önce yaptığı birkaç numarası daha var. Açık alanda büyük hızla karşı potaya giderken bir anda yavaşlayıp turnikeye giriyor. Ya da bazen en çok kullandığı imza hareketlerinden ‘Euro Step’i’ kullanarak rakiplerini alt ediyor. İşte burada Giannis basketbol ayakkabı serisinin ikinci harikası ‘’Zoom Freak 2’’ devreye giriyor. 
 

Daha Ölümcül Euro Step

Giannis büyük hızla potaya giderken tüm gücü ile bir anda yavaşlayıp ters adımlaması fiziksel anlamda hiç te kolay bir iş değil. Zaten tarihte o fizikte bir oyuncunun bu tip guard hareketleri yapması hiç görülmedi. Zoom Freak  2’de bulunan ön dış kısımda ki kalıplı TPU parça ayağını koruyup sabitlemesine yardımcı oluyor.
 

Sahayı Ne Kadar Hızlı Geçebilirsin?

Giannis’in performansını bir adım daha yükseltmek isteyen tasarımcılar, ayak tarağındaki Air Zoom yastıklama ile ani patlayıp yavaşlamalarda karşı oluşan enerji açığını minimize ediyor ve bir sonraki hareketi için maksimum enerjiyi toplayıp Freak’in sahayı daha hızlı katetmesini amaçlıyor.
 

Oyununu Kontrol Et

Destekleyici bir parça ile iki alana ayırılan Kauçuk dış taban, ağırlığı azaltıp esneklik artırılarak Antetokounmpo’nun bir anda yavaşladıktan sonra en hızlı şekilde tekrar hızlanmasını kolaylaştırmak istiyor.
 

Giannis'in Aile bağları oyunu kadar güçlü

Greek Freak’in aile bağlarının ne kadar kuvvetli olduğunu Zoom Freak 1’den biliyoruz. Zoom Freak 2’de de aile detaylarına yer veren tasarımcılar, dış taban kalıbında Giannis ve 4 kardeşinin ismi olan Alex, Francis, Thanasis ve Kostas yazıyor.
 
Ayrıntılı Özellikler
-Dilde bulunan ‘Freak’ logosu.
-Orta tabanda yazısı ‘Freak’ kabartması
-Geleneksel dil ve bağcık tasarımı
-Farklı bir görünüm sunan asimetrik bağcık delikleri
-Ekstra güçlendirilen burun kısmı
Nike Zoom Freak 2 en trend renk alternatifleriyle Sportime'da seni bekliyor.
Alışveriş Sepeti
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.