Nike Pg 5

  • Alt Ürün Grubu : Basketbol
  • Cinsiyet : Erkek
  • Koleksiyon : Paul George
  • Renk : Siyah
  • Ürün Grubu : Basketbol
  • Basketbol Ayakkabısı
1.749,00 TL
  • Ürün Kodu: CW3143-006
Teslimat & Kargo Detayları

Sportime.com.tr’de siparişler 1-2 gün içinde, hafta sonu ve resmi tatillerde verilen siparişler ise takip eden ilk iş gününde hazırlanmaya başlar. Siparişler ortalama 2-4 iş günü içerisinde kargoya teslim edilir.


Siparişlerinizi Türkiye’nin her bölgesinde adresinize teslim ediyoruz ancak yurt dışı ve Kıbrıs’a şu an için ne yazık ki teslimat yapamıyoruz.


Mobil alan olarak belirtilen; haftanın belirli günlerinde teslimat yapılan bölgelere kargo teslimat süreleri farklılık gösterebilmektedir.


Siparişiniz kargoya teslim edildikten sonra sipariş sırasında belirtmiş olduğunuz iletişim bilgilerinize kargo takip bilgilerini e-mail ve sms olarak iletiyoruz. Sipariş durumunu ve tahmini teslim tarihini hesabınıza giriş yapıp Siparişlerim sayfasından görebilirsiniz.


Eğer üye değilseniz sipariş ve kargo durumunu Yardım sekmesi altındaki Sipariş Takibi bölümünden sipariş numaranızı ve e-mail adresinizi yazarak sorgulama yapabilirsiniz.

Ürün Detayları
Alt Ürün Grubu:
Basketbol
Cinsiyet:
Erkek
Koleksiyon:
Paul George
Renk:
Siyah
Ürün Grubu:
Basketbol
PG 5: KUSURSUZ, GÜVENİLİR VE DENGELİ
Hem savunma hem de hücum da yüksek eforlu oyunu ile fark yaratan Paul George, kusursuz, güvenilir ve dengeli tarzı ile rakiplerinin her zaman bir adım önünde olmuştur. İmza ayakkabılarında her zaman bu fikirden ilham alan tasarımcılar, PG'nin maçın her anında doğru zamanda doğru reaksyonu daha rahat verebilmesi için yeni PG 5'leri tasarladı.

Esnek Yastıklama

PG'nin uzun NBA sezonunda her zaman üst seviyede kalması için tam boy Air Strobel teknolojisine başvuran tasarımcılar, sahanın her iki yönünde de aynı eforu sarfeden yıldız oyuncu için ihtiyacı olduğu yastıklama ve rahatlığı maksimum düzeyde sağlar.

Sahada ki Rahatlık

Ayakkabının yan kısmı boyunca uzanan bağcıklar, sıkıldığında iç içe çekilerek ayağı sararken aksiyon halinde ayağı sabitleyip destekler. Bu da Paul George'un ani ve öldürücü hareketlerini daha rahat sahaya yansıtabilmesine yardımcı olur.

Hareketi Kontrolüne al!

Paul George her zaman fiziğini ve bununla doğru orantılı olarak oyunu kontrolü altına almak ister. Dış tabandaki çok yönlü doku deseni, George aksiyon halindeyken bir anda durmasına ve bir sonraki patlayıcılı hareketine olanak sunarken maksimum seviyede tutuş deneyimine olanak tanır.
Nike Pg 5 en trend renk alternatifleriyle Sportime'da seni bekliyor.
Alışveriş Sepeti
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.