Nike Kd14

  • Alt Ürün Grubu : Basketbol
  • Cinsiyet : Erkek
  • Koleksiyon : Kevin Durant
  • Özellik : Air Zoom Taban
  • Renk : Çok Renkli
  • Basketbol Ayakkabısı
1.569,00 TL
  • Ürün Kodu: CW3935-005
Teslimat & Kargo Detayları

Sportime.com.tr’de siparişler 1-2 gün içinde, hafta sonu ve resmi tatillerde verilen siparişler ise takip eden ilk iş gününde hazırlanmaya başlar. Siparişler ortalama 2-4 iş günü içerisinde kargoya teslim edilir.


Siparişlerinizi Türkiye’nin her bölgesinde adresinize teslim ediyoruz ancak yurt dışı ve Kıbrıs’a şu an için ne yazık ki teslimat yapamıyoruz.


Mobil alan olarak belirtilen; haftanın belirli günlerinde teslimat yapılan bölgelere kargo teslimat süreleri farklılık gösterebilmektedir.


Siparişiniz kargoya teslim edildikten sonra sipariş sırasında belirtmiş olduğunuz iletişim bilgilerinize kargo takip bilgilerini e-mail ve sms olarak iletiyoruz. Sipariş durumunu ve tahmini teslim tarihini hesabınıza giriş yapıp Siparişlerim sayfasından görebilirsiniz.


Eğer üye değilseniz sipariş ve kargo durumunu Yardım sekmesi altındaki Sipariş Takibi bölümünden sipariş numaranızı ve e-mail adresinizi yazarak sorgulama yapabilirsiniz.

Ürün Detayları
Alt Ürün Grubu:
Basketbol
Cinsiyet:
Erkek
Koleksiyon:
Kevin Durant
Özellik:
Air Zoom Taban
Renk:
Çok Renkli
Ürün Grubu:
Basketbol

Nike KD14 Basketbol Ayakkabısı


Kevin Durant, savunmaları küçük düşürmeden önce tıpkı fırtıne öncesi sessizlik gibi öldürücü hareketini hesaplar. Doğru anı bulduğu zaman ise kaçınılmaz sondan başka bir mümkün değildir. KD gibi sahanın her yerinde yüksek performans gösteren çok yönlü oyuncular için tasarlanan KD14 ile her an kendini zinde hissetmen ve öldürücü hareket için gereken gücü bulman artık an meselesi.

Önceden Giymişin Gibi
Üst kısımdaki çok katmanlı file, hafif ve boyutlu yapısıyla benzersiz bir rahatlık sunarak önceden giyilmiş hissi yaratır. Stratejik bölgelerdeki daha kalın yapı ise küçük hareketleri azaltarak ayağını sabit tutmana yardımcı olur.

Bantlı Tasarım
Azrail'in tırpanından ilham alan KD14'ün bağcıkları zarif bir şekilde benzersiz bir görünüm sunar. Tıpkı Durant gibi kurbanını gözüne kestirip kaçınılmaz sonun geleceği gibi.

Benzersiz Hızlı Tepki Kabiliyeti
Doğrudan üst kısımda konumlandırılan Tam boy Air Zoom Strobel birimi, gereksiz ağırlığı azaltırken boydan boya hızlı tepki kabiliyeti sağlar. Cushlon köpük ise maksimum düzeyde rahat ve yumuşaktır.

Özel Olarak Ayarlanmış Eşsiz Tutuş Deneyimi
Çok yönlü tutuş kabiliyeti ve sahada rahat etmeni sağlayan tabandaki çıkıntılar, benzesiz saha içi deneyimi sağlamana yardımcı olur.

Nike Kd14 en trend renk alternatifleriyle Sportime'da seni bekliyor.
Alışveriş Sepeti
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.