Nike Crater impact

  • Alt Ürün Grubu : Günlük Kullanım
  • Cinsiyet : Erkek
  • Koleksiyon : Crater Impact
  • Özellik : Çevre Dostu
  • Renk : Siyah
  • Sneaker
2.199,00 TL
Siyah
  • Ürün Kodu: DB2477-001
Teslimat & Kargo Detayları

Sportime.com.tr’de siparişler 1-2 gün içinde, hafta sonu ve resmi tatillerde verilen siparişler ise takip eden ilk iş gününde hazırlanmaya başlar. Siparişler ortalama 2-4 iş günü içerisinde kargoya teslim edilir.


Siparişlerinizi Türkiye’nin her bölgesinde adresinize teslim ediyoruz ancak yurt dışı ve Kıbrıs’a şu an için ne yazık ki teslimat yapamıyoruz.


Mobil alan olarak belirtilen; haftanın belirli günlerinde teslimat yapılan bölgelere kargo teslimat süreleri farklılık gösterebilmektedir.


Siparişiniz kargoya teslim edildikten sonra sipariş sırasında belirtmiş olduğunuz iletişim bilgilerinize kargo takip bilgilerini e-mail ve sms olarak iletiyoruz. Sipariş durumunu ve tahmini teslim tarihini hesabınıza giriş yapıp Siparişlerim sayfasından görebilirsiniz.


Eğer üye değilseniz sipariş ve kargo durumunu Yardım sekmesi altındaki Sipariş Takibi bölümünden sipariş numaranızı ve e-mail adresinizi yazarak sorgulama yapabilirsiniz.

Ürün Detayları
Alt Ürün Grubu:
Günlük Kullanım
Cinsiyet:
Erkek
Koleksiyon:
Crater Impact
Özellik:
Çevre Dostu
Renk:
Siyah
Model:
Low-Top
Ürün Grubu:
Günlük Kullanım

Nike Crater Impact Spor Ayakkabı

Nike Crater Impact'in titiz ve modern tasarımı, desen verimliliğini ve atık miktarını azaltmayı ciddiye alan teknolojisi ile Ağırlığının en az %20'si oranında geri dönüştürülmüş malzemelerden üretilmiştir.

Düz kenarlı yüzeyler gibi modern tasarım teknikleri ise daha fazla atık çıkmasını önlerken üretim aşamasında ortaya çıkan atıklardan üretilen kraterli köpük orta taban, destek ve benzersiz bir estetik oluşturuyor.

İddialı bir görünüme sahip olup çevreyi düşünmen için göz alıcı ağ vurgulardan geri dönüştürülmüş kumaş ve dekorlar da silueti tamamlıyor.

Ağırlığının en az %20'si oranında geri dönüştürülmüş malzemelerden üretilen tasarım, Nike'ın sporun geleceğini koruma çalışmalarının parçasıdır.

Ayrıntılı Özellikler
-%15 oranında Nike Grind'dan üretilen dış tabandaki kauçuk ayrıntılar, tutuş ve dayanıklılık kazandırır
-İşlenmiş Swoosh logosu
-En az %20 oranında geri dönüştürülmüş malzemelerden üretildiğini gösteren çarkıfelek logosu.
- Aynı zamanda Kargo kutusu olarak da kullanılan geri dönüştürülmüş bir ayakkabıs kutusuna sahiptir.

Nike Crater impact en trend renk alternatifleriyle Sportime'da seni bekliyor.
Alışveriş Sepeti
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.