Hakkımızda

Hakkımızda

HAKKIMIZDA

Perakende, gayrimenkul ve gıda sektörlerinde faaliyet gösteren, Türkiye’nin önde gelen spor perakende şirketlerinden Unal Group bünyesinde yer alan Sportime, 8 adet Nike mağazamız ile iş birliğinde olan spor giyim markasıdır.

UNAL Group

1989 yılında ticaret hayatına atılan Unal Group, 1995 yılında yeni yatırımlarıyla faaliyet alanını zenginleştirmiştir. Ardından hazır giyim sektörünü portföyüne ekleyen Unal Group, 2008 yılında spora ve sporcuya yatırım yapma ilkesiyle Nike NPS mağazacılık faaliyetlerine başlamış olup günümüzde Sportime’ın 8 mağazası ile bu alanda faaliyet göstermektedir. 2006 yılında gayrimenkul alanında da çalışmalarına başlamıştır.

Aralık 2014’te ilk Sneaks Up mağazasını İstanbul’da açarak spor perakende sektörüne önemli bir yatırım yapan Unal Group, 2015 yılında Nike Türkiye stratejik partneri olmuştur. 2018 yılında marka kimliği yenilenen Sneaks Up, 2019’da İzmir’de açtığı mağazasıyla ulusal bir marka olma yolunda ilk adımını atmıştır. 2021 yılı itibariyle İstanbul ve Anadolu’da yer alan mağazaları ve online satış sitemiz olan sneaksup.com ile tüketicilere sneakers ve sokak kültürü özelinde yeni deneyimler yaşatırken büyümeye devam etmektedir.

Sportime

Aynı zamanda sektörün outlet giyim alanında da Sportime olarak yer alan ve bu alanda kendini geliştiren Unal Group, 2022 yılında açtığı e-ticaret sitesi ile yalnızca Outlet değil Online mağazacılığın önde gelen markaları ve özel koleksiyonlarını sportime.com.tr’da sizinle buluşturmaktadır.

Koleksiyonlar

Nike ve Jordan markalarının en trend spor ayakkabı, sneaker, giyim ve aksesuar ürünlerini spor ve sokak modasını yakından takip eden, tarzına önem veren spor ve sneaker tutkunları ile buluşturan Sportime, birbirinden özel koleksiyonları ile karşınızda.

Koşu, Antrenman, Futbol, Günlük Kullanım ve Basketbol branşlarında koleksiyon çeşitliliğine sahip olan Sportime markası, Pegasus, Air Force, Huarache, Defy All Day, Mercurial, Academy, Air Max ve LeBron gibi en sevilen modelleri sizinle buluşturuyor.

Alışveriş Sepeti
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.