Hakkımızda

Perakende, gayrimenkul ve gıda sektöründe faaliyet gösteren, Türkiye'nin önde gelen spor perakende işletmelerinden Ünal Group bünyesinde yer alan Sportime, öncü markaları ile çeşitli ürünlerinden oluşan bir e-ticaret sitesidir.

UNAL Group

1989 yılında ticaret hayatına atılan Unal Group, 1995 yılında yeni yatırımlarıyla faaliyet alanını zenginleştirmiştir. Ardından hazır giyim sektörünü portföyüne ekleyen Unal Group, 2008 yılında spora ve sporcuya yatırım yapma ilkesiyle Nike NSP mağazacılık faaliyetlerine başlamış olup 2006'da gayrimenkul alanında da çalışmalara başlamıştır.

Aralık 2014'te ilk Sneaks Up mağazasını İstanbul'da açarak spor perakende sektörüne önemli bir yatırım yapan Unal Group, 2015 yılında Nike Türkiye stratejik partneri olmuştur. 2018 yılında marka kimliği yenilenen Sneaks Up, 2019'da İzmir'de açtığı mağazasıyla ulusal bir marka olma yolunda ilk adımını atmıştır. 2023 yılı yaklaşırken İstanbul ve Anadolu'da yer alan mağazalarda ve online satış sitesi olan sneaksup.com da sahiplerine sneaker ve sokak kültürü özelinde yeni deneyimler yaşatmaya devam etmektedir.

Sportime

Aynı zamanda sektörün outlet giyim alanında da Sportime olarak yer alan ve bu alanda kendini geliştiren Unal Group, 2022 yılında kurduğu e-ticaret sitesi ile yalnızca Outlet değil Online mağazacılığın önde gelen markaları ve özel koleksiyonlarını sportime.com.tr'da sizlerle buluşturmaktadır.

Koleksiyonlar

Nike ve Jordan markalarının en trend spor ayakkabı, sneaker, giyim ve aksesuar ürünleri spor ve sokak modasını yakından takip eden, tarzına önem veren spor ve sneaker tutkunları ile buluşturan Sportime, birbirinden özel koleksiyonları ile karşınızda.

Koşu, Antrenman, Futbol, ​​​Günlük Kullanım ve Basketbol branşlarında koleksiyonlarına sahip olan Sportime, Nike, Jordan, adidas, Vans, Reebok, Converse ve Puma gibi en önemli markaların en sevilen koleksiyonlarını buluşturuyor.

Alışveriş Sepeti
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.